درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره خودروبر

خودروبر یا کفی خودروبر به تجهیزات و سیستمی گفته می‌شود که یک خودرو را کامل حمل می‌کند. این تجهیزات خودرو را مانند یدک‌کش روی زمین نمی‌کشند، بلکه امکان حمل و جابجایی خودرو را به‌صورت کامل و با تمام بدنه دارند. درواقع خودروبرها که انواع، ابعاد و اندازه‌های مختلفی دارند و برهمین اساس توان آن‌ها نیز متنوع است، نوعی کامیون با توان حمل بار بالای ۴ تن هستند. این تجهیزات که نوعی وسیله نقلیه محسوب می‌شوند از یک کامیون کشنده بزرگ با کوچک و بخش حمل بار که به آن کفی می‌گویند تشکیل می‌شود.

ابعاد و شرایط کفی خودرو با قدرت و توان کشنده متناسب است تا وسیله بتواند به‌راحتی بار خودرو یا خودروهایی که حمل می‌کند را تحمل کرده و در مسیرهایی با شرایط گوناگون به مشکل برنخورد. بخش کفی یا حمل بار خودروبر مجهز به تجهیزات مخصوصی است که خودرو را کاملا در جای خود محکم و فیکس کرده تا حین حرکت دستگاه مشکلی ایجاد نشود. این تجهیزات ایمنی درمورد خودروبرها بسیار مهمند. به خودروبر گاهی ماشین ‌بر یا کامیون حمل ماشین نیز می‌گویند.

مجموعه خودروبر نمونه کشوری ، یکی از اولین و قدیمی ترین خودوبر های کشور می باشد. خدمات امداد رسانی مجموعه ما محدود به یک شهر نیست و در کلیه شهر های کشور می توانید از خدمات خودروبر بهره مند شوید. سرعت در تعمیر، تعمیر در پیش چشمان مشتری، صرفه جویی در وقت، مشاوره رایگان برای انتخاب قطعه، مشاوره رایگان برای اعزام به تعمیرگاه، مشتری مداری، تعمیرات خودرو شما در تمامی ساعات شبانه روز، تعمیرات تخصصی در حوضه سیم کشی خودرو و . . . ؛ همه این ها خدمات خودروبر نمونه کشوری می باشد.

مجموعه خودروبر کرج ، یکی از اولین و قدیمی ترین خودوبر ها در استان البرز می باشد. خدمات امداد رسانی مجموعه ما محدود به شهر کرج نیست و در کلیه شهر های استان البرز می توانید از خدمات خودروبر کرج بهره مند شوید. سرعت در تعمیر، تعمیر در پیش چشمان مشتری، صرفه جویی در وقت، مشاوره رایگان برای انتخاب قطعه، مشاوره رایگان برای اعزام به تعمیرگاه، مشتری مداری، تعمیرات خودرو شما در تمامی ساعات شبانه روز، تعمیرات تخصصی در حوضه سیم کشی خودرو و . . . ؛ همه این ها خدمات خودروبر کرج در استان البرز می باشد.

home

کشور ایران ، خودروبر نمونه کشوری

تماس سریع